مجتمع صالحین تهران منطقه 12

کتاب های درسی دوره اول متوسطه، پایه هفتم و هشتم

 

کتاب های درسی دوره اول متوسطه (پایه های 7، 8 و 9) از کتاب فروشی های مجاز  قابل تهیه بوده و زمان دریافت کتاب ها، شهریورماه 1398 خواهد بود.

کلاس کاراته

سوال : چراثبت نام در کلاس کاراته برای ما مهم است ؟

کاراته کودکان باعث تمرین خودکنترلی می‌شود
در طول کلاس کاراته، کودکان خودکنترلی را تمرین خواهند کرد. کارهای روتینی وجود دارند که بهتر است کودکان آن‌ها را دنبال کنند مثلا خم شدن (تعظیم) در مقابل استاد قبل از شروع کلاس و بی‌حرکت ماندن برای مدتی قبل از آغاز تمرینات. اگر آن‌ها بتوانند به طور منظم به انجام کاراته بپردازند، اثرات مثبت آن نه‌تنها در کلاس کاراته بلکه همچنین در خانه و مدرسه نیز جریان خواهد داشت.

راه‌حلی برای فرونشاندن پرخاشگری است
کاراته کودکان اعتماد به نفس می‌آورد
نه تنها برای کودکان مبتلا به ADHD کاربردی است بلکه حتی کودکان عادی هم هنگامی که بتوانند بر حداقل یک هنر رزمی تسلط پیدا کنند احساس اعتماد به نفس بیشتری خواهند کرد.
ایجاد حس احترام به سایرین از مهمترین نکات ورزش کاراته است.

یکی از علل وجود رنگ بندی های مختلف برای کمربند کاراته ایجاد حس صبر و بردباری در کاراته کاران می باشد. این حس از ابتدا با بستن کمربند سفید بوجود می آید تا یک ورزشکار بداند که برای رسیدن به درجه استادی و کمربندی مشکی راه میانبری وجود ندارد

یکی از فواید مهم ورزش کاراته در واقع ایجاد توانایی دفاع از خود با استفاده از تقویت قدرت بدنی و همچنین فراگیری تکنیک ها و تاکتیک هایی برای افزایش مهارت در دفاع از خود است
و
.
.
.

#اطلاعیه_ثبت_نام
#کاراته
#پایگاه_تابستانی
#مجتمع_آموزشی_صالحین_تهران
••●●○○●●••

【به ما بپیوندید 】↷

 @salehinetehran

آیا کتابخوانی والدین بر روی آینده تحصیلی کودکان تاثیر دارد؟

بی‌شک در خصوص اهمیت کتاب خواندن و تاثیر آن بر روی کودکان مباحث بسیاری مطرح شده و در این موضوع شکی نیست. اما جالب است بدانید که حتی کتاب خواندن والدین و داشتن کتابخانه در منزل می‌تواند آینده تحصیلی فرزندان را به میزان بسیاری تغییر بدهد.

بر اساس مطالعات تحقیقاتی ۲۰ ساله پروفسور ماریا اوانس متخصص جامعه شناسی و منابع اقتصادی دانشگاه نوادا رابطه‌ای بین کتاب‌های داخل منزل و تأثیر آنها بر یادگیری کودکان وجود دارد که این رابطه نه از شرایط شغلی والدین اثرپذیر است و نه از موقعیت مالی آنها. والدینی که در منزل کتابخانه دارند بهتر از دیگر والدین سطح یادگیری فرزندانشان را بالا می‌برند.

ادامه مطلب...

چطور از طریق بازی میزان یادگیری را بالا ببریم؟

کودکان هر روز در معرض انبوهی از اطلاعات محیطی قرار می‌گیرند. آنهــا در تقابل دائمی میــان پدیده‌های اطراف خود و یافتن پاســخ برای چیستی و چرایی آنها قرار دارند. شــناخت پیچیدگی‌های دنیای اطراف برای آنها جذاب بوده و همیشــه به دنبال راهی برای یافتن راه‌ حل‌ها و ایفای نقش مؤثر در موقعیت‌های اجتماعی خودشان هستند. مهمترین نقش والدین در این زمینه، یافتن روشهای یادگیری و دستیابی به راه‌ حل‌های مؤثر برای چالش‌های یادگیری اســت. به تناسب ویژگی‌های فردی هــر کودک، گستره‌ی متنوعی از روش‌ها قابل بررسی است؛ اما یک روش جذاب و قدیمی، فصل مشترک یادگیری همه‌ی کودکان بوده است: بازی.

کودکان هر روز در معرض انبوهی از اطلاعات محیطی قرار می‌گیرند.آنهــا در تقابل دائمی میان پدیده‌های اطراف خود و یافتن پاســخ برای چیستی و چرایی آنها قرار دارند. شــناخت پیچیدگی‌های دنیای اطراف برای آنها جذاب بوده و همیشــه به دنبال راهی برای یافتن راه حل‌ها و ایفای نقش مؤثر در موقعیت‌های اجتماعی خودشان هستند.

ادامه مطلب...

مشاهده مطالب قدیمی تر...